OtoWorks, otomotiv dünyası aktörlerinin birbirleriyle daha etkin çalışmasını sağlar...

Fiosis.net bir kiralama firmasının tüm operasyonlarını yönetebileceği ERP* platformudur.

Standart, Plus ve Enterprise olmak üzere; filo büyüklüğü ve firma ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış üç versiyonu vardır.

Filosis.net Standart

Filosunda 0-500 araç bulunduran firmalar

Filosis.net Plus

Filosunda 500-2500 araç bulunduran firmalar

Filosis.net Enterprise

Filosunda 2500 üstü araç bulunduran firmalar

Fiosis.net ne yapar ?

  • Kiralama sektörüne sunulan diğer uyarlama programların aksine uzun dönem kiralama süreçlerinin tüm aşamalarını tek tek analiz eder. Sektör yöneticileri tarafından karşılaşılan her bir sorun ve ihtiyaça çözüm olacak şekilde hazırlanmış bir takip ve analiz sistemidir.

  • Teklif verme aşamasından başlayarak aracın ikinci elde satılması ile son bulan operasyonel kiralama sürecinin tüm aşamalarını planlama, takip ve yönetimini gerçekleştirebileceğiniz komple bir çözüm sunmaktadır.

  • İçerisinde bulunan yapay zeka uygulaması ile geçmişte oluşan verilerin ileri seviyede analizleri yapılır. Bu analizler doğrultusunda güncel operasyonlarda etkin kararlar vererek bugünü yönetip, gelecekle ilgili doğru mali ve stratejik projeksiyonlar ışığında yarınları planlamak mümkün olmaktadır.
*ERP: Enterprise Resource Planning (Kurumsal Kaynak Planlama)
ERP, bir işletmenin faaliyetlerini bütünsel bir yaklaşımla yürüten ve kontrolünü mümkün kılan bir yönetim ve yazılım stratejisi.